16. Berzsenyi Kupa

16. Berzsenyi Kupa

2025. április 7-9

Kollégiumunk, immár 16. alkalommal rendezte meg a Vas Vármegye középiskolai kollégiumai számára a Berzsenyi Kupa, fiú-lány kispályás focibajnokságot. Lány csapatunk kitett magáért, a 2. helyezést érték el, fiú csapatunknak nem volt szerencséje, egy hajszállal, de lecsúsztunk a legjobb négy csapat közé jutásról. Gratulálunk mindkét csapatunknak! Hajrá Berzsenyi!

Végeredmény fiú csapatok:

1. helyezés: Németh Pál Kollégium

2. helyezés: Herman Kollégium

3. helyezés: Jurisich Miklós Gimnázium Kollégiuma

Végeredmény lány csapatok:

1. helyezés: Németh Pál Kollégium

2. helyezés: Berzsenyi Dániel Kollégium

3. helyezés: Jurisich Miklós Gimnázium Kollégiuma

Az első három helyezett csapat serleg, oklevél és játékosonként sportérem jutalmazásban részesült.