Ballagás – 2022

„Múlik minden, suhannak az évek,

Búcsút intünk múló diákévek.” 

                                                                      /Hemingway/

2022. április 27-én elbúcsúztak a kollégiumtól, diáktársaiktól és tanáraiktól végzős tanulóink. Volt, aki négy, volt, aki öt évet töltött intézményünkben. Kialakultak barátságok, szerelmek, amelyek elkísérnek egy darabig az úton. Most meg kell mutatni, ki mennyire volt szorgalmas, céltudatos, kitartó, hiszen következik a megmérettetés, ki hogyan teljesít majd az érettségi vagy a szakmai vizsgán.

Művészetis tanulóinknak köszönjük a színvonalas műsort.

„Egyetlen parancs van, a többi csak tanács: igyekezz úgy érezni, gondolkozni, cselekedni, hogy mindennek javára legyél.”

                                                                 /Weöres Sándor/