Házi Csocsó bajnokságot tartottunk!

Házi Csocsó bajnokságot tartottunk!

Berzsenyi 50 programsorozat keretében kollégiumi Csocsó bajnokságot rendezett kollégiumunk. A Csocsó, mint szabadidős elfoglalóság nagyon népszerű kollégistáink körében.  Az idei bajnokságra 4 lány illetve 4 fiú csapat jelentkezett. Színvonalas és izgalmas mérkőzéseket hoztak az összecsapások.

A fiúk között Horváth Márk és Várkonyi Márk  kettős diadalmaskodott, míg a lányok versenyét Puskás Dóra Fanni, Molnár Flóra páros nyerte.

Gratulálunk a győzetéseknek!